Χρήσιμα έντυπα

ΓΕΝΙΚΑ

Έκδοση Υπεύθυνης Δήλωσης (ψηφιακά υπογεγραμμένης από το gov.gr)

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Υπεύθυνη Δήλωση στοιχείων μαθητών/τριών (pdf) ή (doc)

Επικαιροποίηση διεύθυνσης κατοικίας για εγγραφή μαθητή στο Γυμνάσιο Α' Κηδεμόνα - Β' Κηδεμόνα

Αίτηση για Βεβαίωση Σπουδών (με εμφάνιση προηγούμενων σχολικών ετών)

Αίτηση για Βεβαίωση Φοίτησης μαθητή/τριας (εφόσον δεν εκδίδεται ηλεκτρονικά)

Ηλεκτρονική έκδοση Βεβαίωσης Φοίτησης μαθητή/τριας

(Μπορείτε να εκδώσετε Βεβαίωση Φοίτησης του παιδιού σας στο σχολείο με τη χρήση των προσωπικών σας κωδικών πρόσβασης στο Taxisnet. Η βεβαίωση διαθέτει τα χαρακτηριστικά ασφαλείας του gov.gr και μπορείτε είτε να την αποστείλετε ηλεκτρονικά, είτε να την εκτυπώσετε και να την καταθέσετε σε έντυπη μορφή. Στην έντυπη μορφή της δεν χρειάζεται επικύρωση και επιβεβαιώνεται με την εφαρμογή εγκυρότητας εγγράφων του gov.gr. Η βεβαίωση φοίτησης είναι απαραίτητη για λήψη διαφόρων επιδομάτων.)

Υπεύθυνη δήλωση μόνιμης κατοικίας (για εγγραφή στο Γυμνάσιο)

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ

Περιγραφική παιδαγωγική έκθεση μαθητή/τριας Έντυπο 1 (docx) και  Έντυπο 2 (docx)

Λογότυπα ΕΣΠΑ σχολικού έτους 2023-2024 (xlsx)

Τα αιτήματα για χορήγηση βεβαιώσεων μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail)  θα πρέπει να υποβάλλονται εφόσον δεν εκδίδονται ηλεκτρονικά και μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση στον Διευθυντή του σχολείου!

Τελευταία ενημέρωση στις 1 Μαρτίου 2024

Μοιράσου το!